Hakkımızda

Değerli Mensuplarımız

Bayramoğlu Sahil Mahallemiz, neredeyse dört tarafı denizle çevrili bir yarımada olarak, yalı evleri, koylar, kayıkhane ve plaj tesislerimiz ile tam bir sahil yerleşkesidir. Bu güne kadar kendine özgü idari yapısı ile varlığı süregelmiştir. Genellikle tatil ve sayfiye yeri olarak kullanıldığı için, spor kulübü gibi süreklilik isteyen yatırım ve uğraşılara girilememiş ancak ihtiyacı da hep hissedilmiştir Değişen çevre ve kentsel dönüşüm koşulları içerisinde artan nüfus, ulaşım kolaylıkları ve alt yapı hizmetleri ile yaz - kış kullanılabilecek hale gelen beldemizde artık sürekli hizmet ve yapılanma gereksinimleri de artmış hatta zorunlu hale gelmiştir.

Bu düşüncelerle ve ihtiyaçları da göz önüne alarak, Bayramoğlu Yelken ve Su Sporları Kulübü'nü kurduk. Çocuklarımızın, gençlerin ve hatta yetişkinlerin de sosyal ve sportif ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan kulübümüze sahip çıkmanızı ve desteğinizi esirgememenizi bekliyor, hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

  • Sahillerimizi başıboşluktan kurtarmak ve kullanım haklarımızı koruyabilmek için tedbirler almak
  • Yaz okulları açmak, çocuklarımıza ve gençlere yelken kullanma ve su sporlarını öğretmek ve aynı zamanda hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak etkinlikler düzenlemek.
  • Denizde emniyet ve denizi kullanmayı öğretmek. Bu yönde kurslar, seminerler tertiplemek, bilgi ve belge edinmelerini sağlamak.
  • Küçük veya büyük her türlü tekne sahibi üyelerimize uygun koşullarda, kullanım - bakım - çekek hizmetleri sağlamak.
  • Amatör balıkçılığı bir spor branşı olarak yerleştirmek ve geliştirmek. Teknesi olsun veya olmasın , hevesi olan herkese bu imkanları sunmak.
  • Amaçlarımız doğrultusunda başarılı sporcular yetiştirmek.